Březen 2009

Edwardova dcera - devatenáctá část

29. března 2009 v 17:02 | sakura4 |  pribehy Twilight
Autorka: Eldorado


Nestačila jsem ani doříct a moje tělo konalo rychleji než rozum. Reflexivně se rozeběhlo za zvukem mého jména.
Vrazila jsem do dveří. Asi jsem je vyrazila. Nekoukala jsem se. Běžela jsem rovnou nahoru. Carlisle stál zády ke mně. Pak se otočil a já viděla to,co čem jsem už celý týden toužila. Edward otevřel oči. Padla jsem mu k hlavě postele. Chtěla jsem ho moc obejmout, ale bylo by to bolestivé. Všechny jeho rány nebyly zahojené. Plakala jsem…chtělo se mi křičet. Edward se na mě usmál,ale v jeho obličeji byla stále patrná ta bolest.
"Hope,dítě…jsem tak rád, že jsi v pořádku." Zaskuhral.

Edwardova dcera - osmnáctá část

28. března 2009 v 17:01 | sakura4 |  pribehy Twilight
Autorka: Eldorado

On přeci jen chránil svého otce před jistou smrtí. Upíři jsou zvýhodněny svými schopnostmi…Nemohl by je porazit,ani kdyby se spojila celá smečka. Ale kde byli,když je Jacob a Billy potřebovali?...

Edwardova dcera - sedmnáctá část

27. března 2009 v 17:00 | sakura4 |  pribehy Twilight
Autorka: EldoradoCarlisle vstal ze židle a pustil Bellinu ruku.
" Hope, zlatíčko… Je pozdě. Mají jen pár hodin. Je mi to líto. Bella je na tom o něco lépe. Ale Edward…" při těchto slovech mě vzal do náruče a objal mě.
"Néééé… to nedopustím. Zrovna jsem ho našla a jen tak se ho nevzdám. Billy!!!! Ty jedna sketo!!!" křičela jsem a padla jsem na kolena k otcovu lůžku. Zmocňovala se mě zuřivost. Chtěla jsem vyběhnout ze dveří, ale někdo mě chytil za ruku. Byl to Emmett. Díval se na mě tak ochranitelsky. Přesně tak, jako vždy na Rosalii.

Edwardova dcera - šestnáctá část

26. března 2009 v 16:58 | sakura4 |  pribehy Twilight
Autorka: Eldorado"Dítě, to co Billy udělal je zcela neomluvitelné. Když se začal proměňovat,věděl jsem,že je tu nějaká hrozba…ale stejně tak to mohla být jen reakce na Cullenovi."
" Počkej…jak proměňovat??Myslela jsem,že se proměnil poprvé,když jste se prali.Takže jak dlouho tohle už trvá?" byla jsem zoufalá…Moje sny a naděje se rozplynuly. Ale ne zcela. Ještě jsem měla jeden úkol,než se zcela poddám mému smutku. Moji rodiče. Jacob byl ochoten mi pomoci. To byla má útěcha.
"Víš,Billy je odmalička zvláštní. On mívá vize. Něco jako ta vaše. Jak jí říkáte..Alice...On viděl,že se vrátí tvá matka. To mi řekl. Ale neřekl mi,že se s ní vrátíš i ty. Myslím si,že váš příchod odstartoval jeho přeměnu. Je to tak dlouho,co jsem jí naposledy viděl. Ale přesto nelituju,že jsem jí pomohl. Když se tak na tebe dívám,možná to bylo to nejlepší,co jsem kdy udělal." Držel mě za ruku a já jsem přesně věděla,na co myslí. Vypadala jsem jako Bella. Přemítal,co si spolu prožili a jak rychle to skončilo.
"Takže když viděl,že přijdu i já,tak na nás poštval Volturiovi? Tak snadno jsem se nechala zmást. Věřila jsem mu a on mě zradil. Takže ty jsi tehdy chtěl zaútočit na něj? Ne na mě??" Všechny podrobnosti mi do sebe zapadaly. Ten zrádce nebyl Jacob,ale jeho syn. To kvůli němu se tohle všechno stalo. Měl naplánováno,že mě tu nechá na pospas Jane. A proto je Alice neviděla přicházet. Šli totiž za Billym.
To snad ne…Věděla jsem,že zamilovat se nebude nikdy lehké. Ale takovouhle podpásovku jsem vážně nečekala. Po tvářích mi tekly proudem slzy,že jsem je ani nestačila otírat. Vstala jsem a z kapsy vytáhla zapalovač.
" Vydrž Jacobe,jen tu něco musím dokončit." Škrtla jsem a zapálila tři roztrhaná těla. Okamžitě vzplála.
"Tak jdeme. Musíme si pospíšit,než bude pro Bells a Edwarda pozdě." Vzal mě za ruku a rozeběhli jsme se. Byla jsem rychlejší než on,ale držela jsem s ním tempo. Pak mě do očí uhodil nápis : Vítejte ve Forks.
"Jacobe,nesmíš se přiblížit k Emmettovi nebo Jasperovi dřív než já. Zabili by tě. Teď ano…Všechno jim vysvětlím,ale ty se zatím schovej tam,kde tě nikdo nebude hledat.Jen mi neříkej kde. Nechápu to,ale když jsem izolovaná od Edwardových schopností,tak jaktože na mě působily ty Janiny?? Mám strach,že bych si pustila myšlenky na uzdu a otec by byl schopný vstát ze smrtelné postele a jít tě zabít." Pak jsem se pozastavila nad vlastní myšlenkou. Jak je tohle možné?? A pak se mě zmocnila myšlenka. Když jsem byla u Edwarda poprvé,byla jsem 100procentní člověk. Pak jsem se proměňovala. A teď? Pořád v sobě cítím tu obrovskou sílu,ale už se mě nesnaží zničit. Možná je to jen konečná fáze. Žízeň ustala,ale schopnosti mi zůstaly. Kéž by…
"Buď za hodinu někde venku. Já si tě najdu. Slibuju. Tohle všechno jsem zavinil já a můj syn,tak to teď musím napravit. Stejně si mezitím něco potřebuju zařídit." Věřila jsem mu. Z jeho hlasu byla cítit oddanost a lítost. Neměla jsem důvod pochybovat.
"Dobře. Dohodnuto. Hodně štěstí a opatruj se" zamávala jsem,ale už byl pryč. Já jsem se rozběhla k našemu domu. Netrvalo mi to déle,než-li minutu. Vtrhla jsem do dveří a vyběhla nahoru po schodech.
Vpadla jsem do dveří rychlostí blesku a vřítila se do obývacího pokoje. K mému překvapení tam nikdo nebyl…Zase se mě zmocnila panika a ta obrovská síla. Zase mnou proudila a ze mě se zase stávala stvůra lačná po krvi. Myslela jsem,že mě toto nepotká,ale upír ve mně byl silnější než má lidská podstata.Větřila jsem. Připadala jsem si jako divoké zvíře. Jako šelma,která hledá svou kořist. Nemohla jsem ovlivnit své pudy. Zhluboka jsem se nadechla a ucítila svou rodinu. Byli nahoře v otcově pokoji. Lidské oko by nepostřehlo,že jsem se přemístila nahoru. Otevřela jsem dveře…
"Emmette??Díky Bohu. Musím s tebou mluvit…" pokoušela jsem se uklidnit,ale nešlo to. Při pohledu na mé potrhané umírající rodiče se mi chtělo plakat. S hrůzou jsem zjistila,že to nejde.
Emmett se mi vrhnul do náručí. V pokoji byli všichni. Rose,Alice,Jasper,Carlisle…prostě všichni.
"Prcku!!Jsem tak rád,že jsi konečně tady! A kde je ten kluk…Billy??? A kde máš toho vlkodlaka?"
"Není čas na vysvětlování. Jen mi musíte slíbit,že Jacobovi neublížíte. Emmette,on se vzdal a nic není jak vypadá. Prostě jen teď nemám čas ti to vysvětlovat." Ustoupila jsem o krok stranou a věnovala pohled matce.
"Dobrá,ale stejně to nechápu. Když se vzdal,tak kde ho máš??" zeptal se nechápavě.
"Čeká někde venku. Věřím mu. Zachránil mi život a slíbil,že si mě najde. Jen jsem mu musela zajistit bezpečí a vás varovat." Nikdo nemusel zemřít a to byla výhra. Jediná tmavá stránka všeho toho,co se stalo,byla Billyho zrada. Prodal mě Volturiovým. Ale za co? Hrozilo mu snad něco?Nebo ho zaslepila čistá nenávist? Toto byly otázky,které jsem musela zjistit. Jinak bych nikdy nenašla klid v mé malé upíří duši. Třeba mě odpovědi na tyto otázky mohou zprostit upíra ve mně….

Edwardova dcera - patnáctá část

25. března 2009 v 16:58 | sakura4 |  pribehy Twilight
Autorka: Eldorado" Jane!!!Přestaň…to bolí!!" naříkal ten jeden upír
"To nejsem já…to ona. Ukradla mi moje schopnosti. Za to zaplatíš ty malá mrcho!!" Jane byla vzteky bez sebe. Vrhla se na mě. Ale já jsem ji odrazila. Nevěděla jsem,jak jsem to udělala,ale kolem mě bylo něco,jako silové pole. Už nic mě nepřekvapilo. Má matka dokázala blokovat svou mysl a já dokážu tu blokaci jen zesílit. Teď jsem já byla chráněná. Ale co ten vlk? Billy to nebyl. Tenhle vlkodlak byl větší a chlupatější. Musela jsem mu pomoct. Zachránil mi život. Ale proč by to dělal…přeci mě chtěl zabít,tak proč si teď hraje na mého ochránce…
Zatímco jsem přemýšlela všimla jsem si,že ten upír,na kterého jsem působila Janinou silou, se přestal zmítat. Byl mrtev. Jane kroužila kolem mě a čekala,až jí umožním nějakou skulinkou v mé obraně.

Miley Cyrus - The Climb

25. března 2009 v 12:30 | sakura4 |  hannah montana

Miley Cyrus - How to do the Hoedown Throwdown

24. března 2009 v 17:09 | sakura4 |  hannah montana
naucte sa tancovat tanec z hannah montana movie s Miley


Edwardova dcera - čtrnáctá část

24. března 2009 v 16:56 | sakura4 |  pribehy Twilight
Autorka: EldoradoZírali jsme na sebe..ani nevím,jak dlouho. Bylo to nekonečné a tak bolestivé čekat na jeho odpověď. Nechtěla jsem marnit další čas a říkat věci,které neměli nikdy být vyřčeny. Ale jestli neodejde,tak mě k tomu donutí.

Edwardova dcera - třináctá část

23. března 2009 v 16:55 | sakura4 |  pribehy Twilight

Autorka: Eldorado


Zhluboka jsem se nadechla a snažila se přemýšlet. Nedokázala jsem vnímat nic jiného,než emoce. Nepatřili jen mě, ale byly i Billyho. Tolik strachu, ale i hněvu a zloby. Vše se mísilo v mé hlavě. Cítila jsem se, jakoby v mé hlavě sídlil kamion s výbušninou. Najednou ta výbušnina vybouchla. Takovou bolest jsem ještě nezažila. Pustila jsem volant a chytila se za hlavu. Vší silou jsem tlačila na spánky. Billyho hlas byl najednou tak vzdálený. Slyšela jsem ho, ale nedokázala na něj reagovat.


Funny twilight cafeteria blooper

23. března 2009 v 13:00 | sakura4 |  Twilight
toto su nepodarene sceny s jablkom


Edwardova dcera - dvanáctá část

22. března 2009 v 16:54 | sakura4 |  pribehy Twilight

Autorka: Eldorado


"Tak dobrá. Půjdete vy dva. Ale buďte opatrní. Hope, oba dva jste teprve před chvílí dostali novou sílu. Opatrujte se. Emmette?" Zavolal Carlisle na svého syna. Ten jen poraženě zvedl hlavu. Byl smutný z toho, že ho porazila pidi Cullenová. Ale někdy příště ho nechám vyhrát. Teda jestli nějaké příště bude.


S.O.S paródia na Kontrafakt

21. března 2009 v 17:05 | sakura4 |  hudba
tak toto je fakt bombove video


Edwardova dcera - jedenáctá část

21. března 2009 v 16:52 | sakura4 |  pribehy Twilight
Autorka: Eldorado


"No tak Hope!!Co jsi viděla??" Alice se mnou třásla a já jsem nebyla schopná komunikovat..Byla jsem příliš vyděšená.
"Alice? Tvá vidění jsou závislá na našich rozhodnutích,mám pravdu?" zasténala jsem. Celá jsem se třásla. Alice a Rose mě objímala a Carlisle se staral o mé rodiče. Všichni jsme byli až příliš vyděšení,než abychom mysleli jasně a rozumně.